Y00125K87700V0L
MFR.Part #
Y00125K87700V0L
JLCPCB Part #
C1496930
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 5.877kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors