RNC55K5620FSB14
MFR.Part #
RNC55K5620FSB14
JLCPCB Part #
C1410357
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors