H8249RBCA
MFR.Part #
H8249RBCA
JLCPCB Part #
C1406866
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS