Y0012536K000V0L
MFR.Part #
Y0012536K000V0L
JLCPCB Part #
C1493981
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 536kΩ 800mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors