Y0099750R000D129L
MFR.Part #
Y0099750R000D129L
JLCPCB Part #
C3424577
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 750Ω ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS