Y144216K0000T0L
MFR.Part #
Y144216K0000T0L
JLCPCB Part #
C1483637
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS