Y001210R0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y001210R0000B9L
JLCPCB Part #
C1486488
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 10Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS