RNC55J4321FRRE7
MFR.Part #
RNC55J4321FRRE7
JLCPCB Part #
C3415226
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors