H412R4BDA
MFR.Part #
H412R4BDA
JLCPCB Part #
C1411318
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS