Y0011243K000T9L
MFR.Part #
Y0011243K000T9L
JLCPCB Part #
C1491719
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 243kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS