Y0011200K000T9L
MFR.Part #
Y0011200K000T9L
JLCPCB Part #
C1494210
Description
-55℃~+125℃ 1W 200kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS