Y0062130R000B0L
MFR.Part #
Y0062130R000B0L
JLCPCB Part #
C1471958
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors