Y0011116K000V0L
MFR.Part #
Y0011116K000V0L
JLCPCB Part #
C1493926
Description
-55℃~+125℃ 116kΩ 1W Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS