RR01J3K3TB
MFR.Part #
RR01J3K3TB
JLCPCB Part #
C3528371
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.3kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS