Y000779K6000T0L
MFR.Part #
Y000779K6000T0L
JLCPCB Part #
C1485761
Description
-55℃~+125℃ 600mW 79.6kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors