Y00144K23000Q9L
MFR.Part #
Y00144K23000Q9L
JLCPCB Part #
C3469556
Description
-55℃~+125℃ 200mW 4.23kΩ ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS