H848R7DCA
MFR.Part #
H848R7DCA
JLCPCB Part #
C1405013
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS