Y0007787R000B9L
MFR.Part #
Y0007787R000B9L
JLCPCB Part #
C1463581
Description
-55℃~+125℃ 600mW 787Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS