Y000774K8000B0L
MFR.Part #
Y000774K8000B0L
JLCPCB Part #
C1491580
Description
-55℃~+125℃ 600mW 74.8kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS