Y000771K0000B0L
MFR.Part #
Y000771K0000B0L
JLCPCB Part #
C1491596
Description
-55℃~+125℃ 600mW 71kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS