Y0007703R500B9L
MFR.Part #
Y0007703R500B9L
JLCPCB Part #
C1463765
Description
-55℃~+125℃ 600mW 703.5Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS