Y0007400R500B9L
MFR.Part #
Y0007400R500B9L
JLCPCB Part #
C1467924
Description
-55℃~+125℃ 400.5Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS