P2512H8605DBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P2512H8605DBT
JLCPCB Part #
C4299485
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 86MΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount