Y00076K25800T9L
MFR.Part #
Y00076K25800T9L
JLCPCB Part #
C1473057
Description
-55℃~+125℃ 6.258kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS