Y00071K25000T9L
MFR.Part #
Y00071K25000T9L
JLCPCB Part #
C1473541
Description
-55℃~+125℃ 1.25kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS