Y000760K0000V5L
MFR.Part #
Y000760K0000V5L
JLCPCB Part #
C1487572
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors