Y14531K25000V9L
MFR.Part #
Y14531K25000V9L
JLCPCB Part #
C1485430
Description
-55℃~+125℃ 1.25kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS