Y000760K0000V9L
MFR.Part #
Y000760K0000V9L
JLCPCB Part #
C1487552
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS