Y00075K23000B0L
MFR.Part #
Y00075K23000B0L
JLCPCB Part #
C1467733
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5.23kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors