RSS3W1K2JTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RSS3W1K2JTB
JLCPCB Part #
C1391581
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS