H412R4BZA
MFR.Part #
H412R4BZA
JLCPCB Part #
C1408715
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS