Y0007528R858A9L
MFR.Part #
Y0007528R858A9L
JLCPCB Part #
C1496449
Description
-55℃~+125℃ 528.858Ω 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS