RN65D1104FBSL
MFR.Part #
RN65D1104FBSL
JLCPCB Part #
C1433250
Description
-65℃~+175℃ 1.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors