Y00074R18000D9L
MFR.Part #
Y00074R18000D9L
JLCPCB Part #
C1491638
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.18Ω 600mW Metal foil resistor ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS