Y00074R81000D9L
MFR.Part #
Y00074R81000D9L
JLCPCB Part #
C1491620
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.81Ω 600mW Metal foil resistor ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS