CP00208K200KE66
MFR.Part #
CP00208K200KE66
JLCPCB Part #
C19521860
Description
-65℃~+225℃ 20W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS