Y00074K07000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00074K07000B9L
Description
-55℃~+125℃ 4.07kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS