Y00074K02000B9L
MFR.Part #
Y00074K02000B9L
JLCPCB Part #
C1467855
Description
-55℃~+125℃ 4.02kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS