Y00073K50000T139L
MFR.Part #
Y00073K50000T139L
JLCPCB Part #
C1473253
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.5kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS