Y00072K50000T139L
MFR.Part #
Y00072K50000T139L
JLCPCB Part #
C1473309
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS