RN50C6042BBSL
MFR.Part #
RN50C6042BBSL
JLCPCB Part #
C3430821
Description
-65℃~+175℃ 50mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors