Y0007390R000F9L
MFR.Part #
Y0007390R000F9L
JLCPCB Part #
C1464576
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 390Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS