H412K1BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H412K1BCA
JLCPCB Part #
C1410235
Package
Plugin
Description
12.1kΩ 500mW ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS