Y0007190R000F9L
MFR.Part #
Y0007190R000F9L
JLCPCB Part #
C1462551
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 190Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS