Y00072K26000D0L
MFR.Part #
Y00072K26000D0L
JLCPCB Part #
C1462191
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors