Y00072K20000T0L
MFR.Part #
Y00072K20000T0L
JLCPCB Part #
C1473260
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors