Y0013270R000D9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0013270R000D9L
JLCPCB Part #
C1487032
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 270Ω 2W ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS