Y00072K15000B9L
MFR.Part #
Y00072K15000B9L
JLCPCB Part #
C1471389
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS