CW0102R200KE73
MFR.Part #
CW0102R200KE73
JLCPCB Part #
C1811878
Description
-65℃~+350℃ 13W 2.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS