Y00072K05000B9L
MFR.Part #
Y00072K05000B9L
JLCPCB Part #
C1468047
Description
-55℃~+125℃ 2.05kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS